Beeldbank De Cromme Leeck
 → 
 →  [Database nr. 01016]
 
De Cromme Leeck bezit een uitgebreide fotoverzameling die nog steeds regelmatig wordt aangevuld.
Een deel van de foto’s is openbaar en voor iedereen via deze website raadpleegbaar. Met enige regelmaat verandert de selectie.
Via onderstaand zoekveld kunt u foto’s selecteren op basis van bijv. een (plaats)naam. Als u niets invult krijgt u alle openbare foto’s te zien. Heeft u vragen over foto’s of aanvullende gegevens over de gepubliceerde foto’s laat het ons aub weten. (beeldbank@decrommeleeck.nl)

 
 

 
 

 

Uitgebreid zoeken

Database nr. : 01016
 
Titel : Diversen Wadway
Plaats/dorp : Wadway
Buurtschap/wijk :
Adres :
Datering : 1891
Bijzonderheden : Schoolfoto van de openbare lagere school Wadway. Wanneer de school is gesticht is ons onbekend. Uit gemeenteverslagen blijkt dat zij in 1851 reeds bestond.
De namen zijn ons onbekend. Slechts één naam is ons wel bekend, en staat tweede van rechts bovenaan, met dat halsstrikje, en zij was Jansje Kamp, en woonde in de Noordermeer aan de Koggeweg. Later gehuwd met Klaas Zuiker de rietdekker en was de moeder van Wognums gemeenteontvanger J. Th Zuiker. Wel is ons meester Kraak bekend. Hij overleed 18-7-1892 en zijn grafsteen stond tot 1966 nog overeind bij de Magdalenekerk.
 
Fotograaf :
Collectienaam :
Rubriek :
Subrubriek :
Categorie : Foto: z/w
Achterkant afbeelding :
Techn. Bijzonderh. :
 

Vorige object   Volgende object

Heeft u aanvullende informatie over bovenstaande foto?
Wij vernemen dat zeer graag van u via het  

Uitgebreid zoeken
 

Record aangepast: 18 november 2012